Team

Het landelijk JOGG-team bestaat uit denkers en doeners, verbinders en samenwerkers, adviseurs en kennisdelers. Het team bestaat uit vaste medewerkers en een pool van flexibel inzetbare externe medewerkers.


Kom jij ons team versterken?

We zoeken op dit moment een Assistant Controller (HBO, 24-32 uur)


Raad van toezicht

Paul Depla

Voorzitter

Erik Lenselink

Penningmeester

Tom Oostrom

Lid

Jonneke Reichert

Lid

Araya Sumter

Lid

Nicole Teeuwen

Lid

Team

Maak kennis met ons team

Met ons team werken we aan de gezamenlijke missie 'Gezonde Jeugd, Gezonde Toekomst'.

Marjon Bachra

Marjon Bachra

Directeur/bestuurder marjon.bachra@jogg.nl
Mieke Spaans

Mieke Spaans

Manager Communicatie, Kennis & Strategie mieke.spaans@jogg.nl
Marjolein Bolhuis-Eijsvogel

Marjolein Bolhuis-Eijsvogel

Manager Gezonde Omgeving & Publiek- Private Samenwerking marjolein.bolhuis@jogg.nl
Caroline Peeck

Caroline Peeck

Manager JOGG-aanpak lokaal, Relatiebeheer & Acquisitie caroline.peeck@jogg.nl
Cécile Prakke

Cécile Prakke

Bestuurssecretaris & Adviseur Gezonde Omgeving cecile.prakke@jogg.nl
Ralph Benz

Ralph Benz

Hoofd Finance en Control ralph.benz@jogg.nl
Chun-Xia Hu

Chun-Xia Hu

Financial Controller chun-xia.hu@jogg.nl
Ilse Pardoen

Ilse Pardoen

HR Adviseur ilse.pardoen@jogg.nl
Nathalie van Bladeren

Nathalie van Bladeren

Office Manager nathalie.vanbladeren@jogg.nl
Sigrid Goedhart

Sigrid Goedhart

Secretaresse sigrid.goedhart@jogg.nl
Asha Boedhai

Asha Boedhai

Secretaresse asha.boedhai@jogg.nl
Winney Damen

Winney Damen

Secretaresse winney.damen@jogg.nl
André van Schaveren

André van Schaveren

Relatiemanager adre.vanschaveren@jogg.nl
Mark Lensselink

Mark Lensselink

Relatiemanager mark.lensselink@jogg.nl
Fatma Kaya

Fatma Kaya

Relatiemanager fatma.kaya@jogg.nl
Caroline ter Braak - de Vries

Caroline ter Braak - de Vries

Manager Corporate Partnerships caroline.terbraak@jogg.nl
Tijmen van der Poel

Tijmen van der Poel

Manager Lokale & Regionale Publiek-Private Samenwerking tijmen.vanderpoel@jogg.nl
Peter Legters

Peter Legters

Programmamanager Gezonde Schoolomgeving peter.legters@jogg.nl
Linda Schonewille

Linda Schonewille

Programmamanager Gezonde Sport & Vrije Tijdomgeving linda.schonewille@jogg.nl
Patty Scholten

Patty Scholten

Programmamanager Gezonde Omgeving patty.scholten@jogg.nl
Esther de Witte

Esther de Witte

Projectmedewerker Gezonde Omgeving esther.dewitte@jogg.nl
Marieke Willemsen

Marieke Willemsen

Senior Adviseur Communicatie marieke.willemsen@jogg.nl
Martje Haverkamp

Martje Haverkamp

Adviseur Communicatie martje.haverkamp@jogg.nl
Carla de Wit-de Jager

Carla de Wit-de Jager

Adviseur Communicatie & Public Affairs carla.dewit@jogg.nl
Lennart de Graaf

Lennart de Graaf

Adviseur Communicatie lennart.degraaf@jogg.nl
Jasper Oomen

Jasper Oomen

Adviseur Marketing & Communicatie jasper.oomen@jogg.nl
Jamal Gopal

Jamal Gopal

Junior Adviseur Communicatie jamal.gopal@jogg.nl
Esma Coric

Esma Coric

Adviseur Communicatie esma.coric@jogg.nl
Eveline Koks

Eveline Koks

Senior Adviseur JOGG-aanpak eveline.koks@jogg.nl
Lideke Middelbeek

Lideke Middelbeek

Senior Adviseur JOGG-aanpak lideke.middelbeek@jogg.nl
Lisa van Antwerpen

Lisa van Antwerpen

Adviseur JOGG-aanpak lisa.vanantwerpen@jogg.nl
Mark Blankwater

Mark Blankwater

Adviseur JOGG-aanpak mark.blankwater@jogg.nl
Ellis Koster

Ellis Koster

Adviseur JOGG-aanpak ellis.koster@jogg.nl
Koos Leeuw

Koos Leeuw

Programmamanager Buurt koos.leeuw@jogg.nl
Anja Nijman

Anja Nijman

Adviseur JOGG-aanpak anja.nijman@jogg.nl
Klaas-Jan Ritzema

Klaas-Jan Ritzema

Adviseur JOGG-aanpak klaas-jan.ritzema@jogg.nl
Annemarie Roodenburg

Annemarie Roodenburg

Adviseur JOGG-aanpak annemarie.roodenburg@jogg.nl
Bente Steenvoort

Bente Steenvoort

Senior Adviseur JOGG-aanpak bente.steenvoort@jogg.nl
Birgit Vulkers

Birgit Vulkers

Adviseur JOGG-aanpak birgit.vulkers@jogg.nl
Antoine Brandenburg

Antoine Brandenburg

Adviseur JOGG-aanpak antoine.brandenburg@jogg.nl
Melissa Kolhorn

Melissa Kolhorn

Adviseur JOGG-aanpak melissa.kolhorn@jogg.nl
Suzanne Pieper

Suzanne Pieper

Programmamanager Kind naar Gezonder Gewicht suzanne.pieper@jogg.nl
Carlijn Kuin

Carlijn Kuin

Programmasecretaris Kind naar Gezonder Gewicht carlijn.kuin@jogg.nl

Ambassadeurs

Onze JOGG-ambassadeurs geven een gezicht aan de missie ‘Gezonde jeugd, gezonde toekomst’

Onze JOGG-ambassadeurs geven een gezicht aan de missie ‘Gezonde jeugd, gezonde toekomst’ en inspireren het werknet om aan de slag te gaan.

Rachida Kharbouch Gezond hoeft niet moeilijk te zijn Rachida Kharbouch
Najima Kharbouch Happy healthy living is wat telt! Najima Kharbouch
Prof. Dr. Erik Scherder Bij kinderen die elke dag twintig minuten bewegen, ontwikkelen de hersenen zich beter. Wij investeren dus in hun toekomst door ze te laten bewegen Prof. Dr. Erik Scherder
Erben Wennemars "Kinderen en jongeren die fit zijn hebben meer energie. Dat gun ik ieder kind" Erben Wennemars
Prins Pieter-Christiaan van Oranje "Ieder kind heeft het recht op een gezonde leefomgeving" Prins Pieter-Christiaan van Oranje
Herre Zonderland Genoeg groente, beweging & slaap: de kern van een gezonde leefstijl! Herre Zonderland
Nicole Beukers Ik gun alle kinderen beweegplezier en hopelijk gaan ze daardoor ook meer sporten Nicole Beukers
Juvat Westendorp Echte schoonheid en rijkdom zitten van binnen. Dus lekker samen buiten spelen en geniet van een gezonde leefstijl Juvat Westendorp
Ingrid Jansen Gezonde leefstijl en blijvende veranderingen. Daar draag ik graag actief aan bij. Ingrid Jansen
Samira El Idrissi Gezond leven gaat voor mij over sporten, gezonde voeding, grenzen stellen en zelfvertrouwen Samira El Idrissi

Wetenschappelijke adviescommisie

De Wetenschappelijke Advies Commissie geeft objectief advies over de verbetering van de inspanningen van JOGG.

De drie leden van de commissie hebben een wetenschappelijke achtergrond en hebben een gedegen expertise op het terrein van obesitas en overgewicht, integrale aanpak, gezondheidsbevordering en beleid. Zij nemen zitting in op persoonlijke titel. Zij worden benoemd voor een periode van drie jaar (2020-2023) met de mogelijkheid van eenmaal herbenoeming voor eenzelfde periode.

Het advies van de Wetenschappelijke Advies Commissie is zwaarwegend maar niet bindend. Leden van de commissie zijn:

Dr. Tommy Visscher
Manager Education and Research, Hanze Hogeschool Groningen.

Prof. Dr. J. Schuit
Decaan Tilburg School of Social and Behavioral Sciences. Professor of Health, Behaviour and Society, Tilburg University.

Prof. Dr. S. Kremers
Professor of Health Promotion, NUTRIM School of Nutrition and Translational Research in Metabolism, Maastricht University Medical Centre +.

Wist je dat lokale samenwerkende zorgverleners met de aanpak Kind naar Gezonder Gewicht kinderen met overgewicht of obesitas helpen een duurzame transitie te maken naar een gezondere leefstijl?